قرار دادن شماره موبایل، Gmail و اعداد هنگام ثبت نام باعث حذف و اخراج کاربر خواهد شد. در هنگام ثبت نام دقت کنید و یک نام کاربری معتبر انتخاب کنید.
تبلیغات سایت
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1

شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    مدیریت کل سایت
    مدل رسیور
    Vu+Zero 4k
    تشکر ها
    10,694
    از این کاربر 2,235 بار در 277 ارسال تشکر شده است

سخنی با کاربران سایت . . .

با سلام و درود بیکران

کاربران عزیز از آنجای که هزینه های سر سام آور هاست و دامین بالا ست مجبور به افزایش قیمت اشتراک سایت شدیم و از 60 هزارتومان به 100 هزار تومان افزایش یافت.

دوم در میان بعضی از کاربران گویا سخنی رد و بدل می شود که سایت SATDM یک کلاهبردار است دوست دارم کاربرانی که این حرفا را می زنند یک مدرک از کلاهبرداری ما را

روکنند تا بنده در این سایت را تخته کنم ما در قبال وجه واریزی شما مسئول هستیم و قصد هیچ کلاهبرداری را نداریم ما در مورد مطالب سایت بسیار حساس هستیم و هر گونه

تخلف وکپی برداری از مطالب سایت و پخش کردن آنها در کانال های تلگرامی با کاربر متخلف برخورد می کنیم و بدون هیچ گونه اخطاری کاربر خاطی را اخراج خواهیم کرد.

پرداخت اشتراک شما فقط برای استفاده از سایت است نه کپی برداری کردن و اشتراک گذاری امیدوارم که درک کنید.

پس با تاکید اعلام میکنم وجه پرداختی شما کاملا محفوظ می باشد و بلافاصله اشتراک شما فعال می شود مگر اینکه تخلفی مرتکب شوید و باعث اخراج و عدم دسترسی شما شود.

به امید روزهای بهتر
    کاربران عزیز SATDM :

برای دانلود فایل ضمیمه تنها کافیست دکمه در پایین هر پست را بزنید و با F5 رفرش کنید .

Satdm Forum Support

2. 4 کاربر مقابل از ADMIN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .